
calcActive())">
683,30 €
HT:
569,42 €
580,81 €
HT:
484,01 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034310
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0080/0550, 6" - Hydraulisch, flens → flens, max. 4 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0080/0550, 6" is een krachtige hydraulische mestafsluiter die perfect is voor jouw mestverwerkingssysteem. Met een aansluiting van flens naar flens en een maximale werkdruk van 4 bar, biedt deze mestafsluiter betrouwbare prestaties. De dubbelwerkende hydrauliekcilinder zorgt voor soepele en efficiënte bediening. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. De MZ Mestafsluiter Art.0080/0550, 6" is de ideale keuze voor het regelen van de meststroom in jouw landbouwbedrijf.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 115 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 68 |
| A (mm) | 115 |
| B (mm) | 60 |
| C (mm) | 99 |
| D (mm) | 145 |
| E (mm) | 198 |
| H (mm) | 581 |
| Referentienr. | ARZO0080150550 |
| D (mm) | M12 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 333 |
| Uitvoering | 6", met dubbelwerkende hydrauliekcilinder Art. 0550 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
683,30 €
HT:
569,42 €
580,81 €
HT:
484,01 €
HT:
