
calcActive())">
1 119,67 €
HT:
933,06 €
951,72 €
HT:
793,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034311
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0080/0570, 6", Pneumatisch, Flens → flens, NW 115mm
De MZ Mestafsluiter Art.0080/0570 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwbedrijf. Met een diameter van 6 inch en pneumatische bediening is deze mestafsluiter perfect voor jouw behoeften. De flens naar flens aansluiting met een NW van 115mm zorgt voor een naadloze integratie in je mestverwerkingssysteem. Met een max. werkdruk van 4 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter betrouwbaar in alle omstandigheden. De dubbelwerkende pneumatische cilinder zorgt voor een soepele werking. Upgrade nu naar de MZ Mestafsluiter voor optimale prestaties op jouw boerderij!
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Pneumatisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 115 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 68 |
| A (mm) | 115 |
| B (mm) | 60 |
| C (mm) | 99 |
| D (mm) | 145 |
| E (mm) | 198 |
| H (mm) | 576 |
| Referentienr. | ARZO0080150570 |
| D (mm) | M12 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 337 |
| Uitvoering | 6", met dubbelwerkende pneumatische cilinder, Art. 0570 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 119,67 €
HT:
933,06 €
951,72 €
HT:
793,10 €
HT:
