
calcActive())">
1 228,76 €
HT:
1 023,97 €
1 044,44 €
HT:
870,37 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034335
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0090/0551, 8" - Hydraulisch, NW 200mm, Max. 8 bar.
De MZ Mestafsluiter Art.0090/0551 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting op jouw landbouwbedrijf. Met een NW van 200mm (8") en een maximale werkdruk van 8 bar, biedt deze hydraulisch dubbelwerkende mestafsluiter optimale prestaties. De flens naar flens aansluiting zorgt voor een stevige bevestiging. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. De uitvoering met dubbelwerkende hydrauliekcilinder Art. 0551 zorgt voor soepele bediening. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid met de MZ Mestafsluiter Art.0090/0551!
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 200 |
| NW (inch) | 8" |
| Max. werkdruk (bar) | 8 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 60 |
| A (mm) | 90 |
| B (mm) | 501 |
| C (mm) | 156 |
| D (mm) | 200 |
| D1 (mm) | M12 |
| D2 (mm) | M20 |
| E (mm) | 273,5 |
| H (mm) | 552 |
| Referentienr. | ARZO0090200551 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 847 |
| L1 (mm) | 195 |
| L2 (mm) | 295 |
| Uitvoering | 8", met dubbelwerkende hydrauliekcilinder Art. 0551 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 228,76 €
HT:
1 023,97 €
1 044,44 €
HT:
870,37 €
HT:
