
calcActive())">
326,28 €
HT:
271,90 €
277,34 €
HT:
231,12 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034342
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / RIV Mestschuif Perla 6" - Flens → flens, NW: 143mm, Max. werkdruk: 2,5 bar
De RIV Mestschuif Perla 6" is de perfecte keuze voor efficiënte mestafsluiting. Met een flens-aan-flens aansluiting van 143mm en een maximale werkdruk van 2,5 bar, biedt deze schuifafsluiter wigvormige prestaties van topkwaliteit. Zonder schuifbediening en met een temperatuurbereik van -20°C tot +90°C, is deze schuif ontworpen voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met afmetingen van 180mm lengte, 150mm breedte en 390mm hoogte, past deze schuif perfect in jouw mestverwerkingssysteem. Upgrade vandaag nog naar de RIV Mestschuif Perla 6" voor optimale prestaties!
Caractéristiques
| Marque | Riv |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 143 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 2,5 |
| Temperatuurbereik (°C) | -20°C → +90°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 143 |
| L (mm) | 180 |
| A (mm) | 150 |
| H (mm) | 390 |
| H1 (mm) | 320 |
| PN (bar) | 2,5 |
| S (mm) | 90 |
| F (mm) | 13 |
| H (mm) | 490 |
| Uitvoering | 6" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
326,28 €
HT:
271,90 €
277,34 €
HT:
231,12 €
HT:
