
calcActive())">
683,30 €
HT:
569,42 €
580,81 €
HT:
484,01 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034343
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / RIV Mestschuif Perla 8" - Flens → flens, NW 191mm, Max. werkdruk 1,5 bar
De RIV Mestschuif Perla 8" is de perfecte toevoeging aan jouw mestverwerkingssysteem. Met een flens-aan-flens aansluiting van 191mm en een maximale werkdruk van 1,5 bar, biedt deze wigvormige schuifafsluiter optimale prestaties. De schuifbediening is eenvoudig en efficiënt, terwijl het temperatuurbereik van -20°C tot +90°C veelzijdigheid garandeert. Met afmetingen van 230mm (L) x 180mm (A) x 485mm (h) is deze schuif perfect voor diverse toepassingen. Upgrade jouw mestafsluitsysteem vandaag nog met de RIV Mestschuif Perla 8" en ervaar hoogwaardige kwaliteit en betrouwbaarheid in actie.
Caractéristiques
| Marque | Riv |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 191 |
| NW (inch) | 8" |
| Max. werkdruk (bar) | 1,5 |
| Temperatuurbereik (°C) | -20°C → +90°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 191 |
| L (mm) | 230 |
| A (mm) | 180 |
| H (mm) | 485 |
| H1 (mm) | 385 |
| PN (bar) | 1,5 |
| S (mm) | 111 |
| F (mm) | 13 |
| H (mm) | 610 |
| Uitvoering | 8" |
| Menkenr. | 48313 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
683,30 €
HT:
569,42 €
580,81 €
HT:
484,01 €
HT:
