
calcActive())">
1 109,75 €
HT:
924,79 €
943,28 €
HT:
786,07 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034351
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0100/0575, 6" - Pneumatisch, NW 150mm, Max. werkdruk 10 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0100/0575 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in uw landbouwbedrijf. Met een diameter van 6" (NW 150mm) en een maximale werkdruk van 10 bar, biedt deze pneumatisch bediende mestafsluiter optimale prestaties. De dubbelwerkende pneumatische cilinder zorgt voor een vlotte bediening. De vernieuwde uitvoering heeft een robuuste lichaamsstructuur en een verbeterde mof, waardoor vervanging van de gehele huls niet meer nodig is bij slijtage van de afdichting. Enkel de individuele afdichting hoeft vervangen te worden. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. Upgrade uw mestverwerkingssysteem met de MZ Mestafsluiter voor optimale prestaties en duurzaamheid.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Pneumatisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 150 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 60 |
| A (mm) | 90 |
| B (mm) | 501 |
| C (mm) | 130 |
| D (mm) | 150 |
| D1 (mm) | M12 |
| D2 (mm) | M20 |
| E (mm) | 221 |
| H (mm) | 463 |
| Referentienr. | ARZO0100150575 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 712 |
| L1 (mm) | 150 |
| L2 (mm) | 240 |
| Uitvoering | 6", met dubbelwerkende pneumatische cilinder, Art. 0575 |
| Extra informatie | De nieuwe uitvoering heeft een sterkere lichaamsstructuur en een nieuwe mof, waarvoor geen roestvrijstalen ring nodig is om de afdichting te bevestigen. Dit betekent dat de gehele huls niet meer vervangen hoeft te worden als de afdichting versleten is. U hoeft alleen de individuele afdichting te vervangen. De nieuwe mof is niet uitwisselbaar met de oude mof. Onderdelen voor de oude uitvoering blijven leverbaar. |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 109,75 €
HT:
924,79 €
943,28 €
HT:
786,07 €
HT:
