
calcActive())">
1 139,51 €
HT:
949,59 €
968,58 €
HT:
807,15 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034355
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0100/0551, 8", Hydraulisch dubbelwerkend, NW 200mm
De MZ Mestafsluiter Art.0100/0551 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwbedrijf. Met een NW van 200mm (8 inch) en hydraulische dubbelwerkende schuifbediening, ben je verzekerd van optimale prestaties. De flens naar flens aansluiting zorgt voor een naadloze installatie. Met een max. werkdruk van 8 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omstandigheden. De uitvoering met dubbelwerkende hydrauliekcilinder Art. 0551 zorgt voor nog meer gebruiksgemak. Kies voor kwaliteit en efficiëntie met de MZ Mestafsluiter Art.0100/0551!
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 200 |
| NW (inch) | 8" |
| Max. werkdruk (bar) | 8 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 60 |
| A (mm) | 120 |
| B (mm) | 628 |
| C (mm) | 156 |
| D (mm) | 200 |
| D1 (mm) | M12 |
| D2 (mm) | M20 |
| E (mm) | 273,5 |
| H (mm) | 552 |
| Referentienr. | ARZO0100200551 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 847 |
| L1 (mm) | 180 |
| L2 (mm) | 295 |
| Uitvoering | 8", met dubbelwerkende hydrauliekcilinder Art. 0551 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 139,51 €
HT:
949,59 €
968,58 €
HT:
807,15 €
HT:
