
calcActive())">
1 347,77 €
HT:
1 123,14 €
1 145,60 €
HT:
954,67 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034356
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0100/0575, 8" - Pneumatisch, NW 200mm, Max. 8 bar.
De MZ Mestafsluiter Art.0100/0575 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in uw landbouwbedrijf. Met een NW van 200mm (8") en een maximale werkdruk van 8 bar, biedt deze pneumatisch bediende mestafsluiter optimale prestaties. De dubbelwerkende pneumatische cilinder zorgt voor een vlotte bediening. De afmetingen van deze mestafsluiter zijn perfect afgestemd op uw behoeften, met een compact ontwerp van 628mm x 156mm x 200mm (LxBxD). De temperatuurbestendigheid van -15°C tot +80°C maakt deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. Kies voor kwaliteit en efficiëntie met de MZ Mestafsluiter Art.0100/0575!
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Pneumatisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 200 |
| NW (inch) | 8" |
| Max. werkdruk (bar) | 8 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 60 |
| A (mm) | 120 |
| B (mm) | 628 |
| C (mm) | 156 |
| D (mm) | 200 |
| D1 (mm) | M12 |
| D2 (mm) | M20 |
| E (mm) | 273,5 |
| H (mm) | 557 |
| Referentienr. | ARZO0100200575 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 853 |
| L1 (mm) | 180 |
| L2 (mm) | 295 |
| Uitvoering | 8", met dubbelwerkende pneumatische cilinder, Art. 0575 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 347,77 €
HT:
1 123,14 €
1 145,60 €
HT:
954,67 €
HT:
