
calcActive())">
2 299,84 €
HT:
1 916,53 €
1 954,86 €
HT:
1 629,05 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034361
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0100/0576, 10" Pneumatisch dubbelwerkend, NW 250.
De MZ Mestafsluiter Art.0100/0576 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwbedrijf. Met een NW van 250 en een diameter van 10 inch, is deze pneumatisch dubbelwerkende mestafsluiter perfect voor jouw behoeften. De flens-naar-flens aansluiting zorgt voor een naadloze integratie in jouw systeem. Met een max. werkdruk van 6 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C, is deze mestafsluiter robuust en betrouwbaar in alle omstandigheden. De uitvoering met dubbelwerkende pneumatische cilinder en reed-contact (art. 0576) maakt deze mestafsluiter een must-have voor elke moderne boerderij. Upgrade vandaag nog jouw mestverwerkingssysteem met de MZ Mestafsluiter Art.0100/0576!
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Pneumatisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 250 |
| NW (inch) | 10" |
| Max. werkdruk (bar) | 6 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 70 |
| A (mm) | 120 |
| B (mm) | 628 |
| C (mm) | 200 |
| D (mm) | 249 |
| D2 (mm) | M20 |
| E (mm) | 340 |
| H (mm) | 687 |
| Referentienr. | ARZO0100250576 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 1037 |
| L2 (mm) | 350 |
| Uitvoering | 10", met dubbelwerkende pneumatische cilinder en reed-contact, art. 0576 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 299,84 €
HT:
1 916,53 €
1 954,86 €
HT:
1 629,05 €
HT:
