
calcActive())">
237,02 €
HT:
197,52 €
201,47 €
HT:
167,89 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034425
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Snelafsluiter Art.0030, 3" - Schuifafsluiter wigvormig, Handhendel, NW 75, Max. werkdruk 6 bar
De MZ Snelafsluiter Art.0030 is dé oplossing voor een snelle en efficiënte mestafsluiting. Met een diameter van 3 inch en een wigvormige schuifafsluiter, is deze snelafsluiter perfect voor NW 75 aansluitingen. De handhendel zorgt voor eenvoudige bediening, terwijl de maximale werkdruk van 6 bar voldoet aan al jouw eisen. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze snelafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. De compacte afmetingen van 270 x 121 mm maken het een handige toevoeging aan jouw mestverwerkingssysteem. Betrouwbaarheid en gebruiksgemak komen samen in de MZ Snelafsluiter Art.0030.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Handhendel |
| Aansluitwijze | Binnendraad → binnendraad |
| NW (mm) | 75 |
| NW (inch) | 3" |
| Max. werkdruk (bar) | 6 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15° → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 75 |
| L (mm) | 270 |
| H (mm) | 121 |
| Referentienr. | ARZO0030080000 |
| F (mm) | 90 |
| H (mm) | 170 |
| Uitvoering | 3" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
237,02 €
HT:
197,52 €
201,47 €
HT:
167,89 €
HT:
