
calcActive())">
246,95 €
HT:
205,79 €
209,90 €
HT:
174,92 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034427
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Snelafsluiter Art.0030, 4" - Schuifafsluiter wigvormig, Handhendel, Max. werkdruk 6 bar
De MZ Snelafsluiter Art.0030, 4" is dé oplossing voor een snelle en efficiënte mestafsluiting. Met zijn wigvormige schuifafsluiter en handhendel bediening is deze afsluiter eenvoudig in gebruik. De maximale werkdruk van 6 bar zorgt voor betrouwbare prestaties. Met een NW van 93 mm (4") en een lengte van 340 mm past deze snelafsluiter perfect in jouw mestverwerkingssysteem. De ARZO0030100000 is ontworpen voor binnendraad naar binnendraad aansluiting en heeft een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C. Kies voor kwaliteit en efficiëntie met de MZ Snelafsluiter Art.0030, 4"!
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Handhendel |
| Aansluitwijze | Binnendraad → binnendraad |
| NW (mm) | 93 |
| NW (inch) | 4" |
| Max. werkdruk (bar) | 6 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 93 |
| L (mm) | 340 |
| H (mm) | 157 |
| Referentienr. | ARZO0030100000 |
| F (mm) | 100 |
| H (mm) | 218 |
| Uitvoering | 4" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
246,95 €
HT:
205,79 €
209,90 €
HT:
174,92 €
HT:
