
calcActive())">
207,28 €
HT:
172,73 €
176,18 €
HT:
146,82 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034547
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Hevelschuif 2 1/2" - Max. werkdruk 6 bar
De MZ Hevelschuif 2 1/2" is een betrouwbare keuze voor jouw mestverwerkingssysteem. Met een maximale werkdruk van 6 bar en een temperatuurbereik van -15° tot +80°C, is deze hevelschuif ontworpen om te presteren onder verschillende omstandigheden. Met een diameter van 63 mm en een hoogte van 147 mm, past deze hevelschuif perfect in jouw systeem. De ARZO0030070000 referentienummer garandeert de kwaliteit en duurzaamheid van dit product. Kies voor de MZ Hevelschuif 2 1/2" voor efficiënte mestafsluiting en toebehoren in jouw mestverwerkingssysteem.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | 2 1/2" |
| Ø (mm) | 63 |
| H (mm) | 147 |
| H (mm) | 104 |
| L (mm) | 237 |
| F (mm) | 86 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15° → +80°C |
| Max. werkdruk (bar) | 6 |
| Referentienr. | ARZO0030070000 |
| Uitvoering Ø | 2 1/2" |
| Beschrijving | Temperatuurbereik: -15° tot +80°C, 2 tot 6 bar |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
207,28 €
HT:
172,73 €
176,18 €
HT:
146,82 €
HT:
