
calcActive())">
326,28 €
HT:
271,90 €
277,34 €
HT:
231,12 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034930
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / RIV Hydrauliekcilinders (enkelvoudig werkend)
Op zoek naar een krachtige hydrauliekcilinder voor jouw 4" afsluiter? De RIV Hydrauliekcilinder (enkelvoudig werkend) is precies wat je nodig hebt. Met een werkdruk van 110 tot 170 bar en een stevige verzinkte constructie is deze cilinder perfect geschikt voor de Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie. Met een diameter van 16 mm en een lengte van 442 mm staat deze cilinder garant voor betrouwbare prestaties. Bestel vandaag nog en ervaar zelf de kwaliteit en duurzaamheid van de RIV Hydrauliekcilinder!
Caractéristiques
| Marque | Riv |
|---|---|
| Uitvoering | Voor 4" afsluiter |
| DN | 4" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 442 |
| B (mm) | 50 |
| C (mm) | 122 |
| D (mm) | M30 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 596 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 110 - 170 |
| Beschrijving | Verzinkt passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
326,28 €
HT:
271,90 €
277,34 €
HT:
231,12 €
HT:
