
calcActive())">
326,28 €
HT:
271,90 €
277,34 €
HT:
231,12 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034931
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hydrauliekcilinders (enkelvoudig werkend)
Op zoek naar een betrouwbare hydrauliekcilinder voor je 5" afsluiter? De enkelvoudig werkende hydrauliekcilinder van RIV 166 is precies wat je nodig hebt. Met een werkdruk van 110 tot 170 bar en een diameter van 16 mm, is deze cilinder perfect geschikt voor de Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie. Dankzij de verzinkte afwerking is deze cilinder duurzaam en bestand tegen zware omstandigheden. Met een lengte van 625 mm en een M30 x 2 draad, past deze cilinder perfect bij jouw mestverwerkingssysteem. Bestel vandaag nog en ervaar de kwaliteit van RIV 166!
Caractéristiques
| Uitvoering | Voor 5" afsluiter |
|---|---|
| DN | 5" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 442 |
| B (mm) | 50 |
| C (mm) | 151 |
| D (mm) | M30 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 625 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 110 - 170 |
| Beschrijving | Verzinkt passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
326,28 €
HT:
271,90 €
277,34 €
HT:
231,12 €
HT:
