
calcActive())">
326,28 €
HT:
271,90 €
277,34 €
HT:
231,12 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034932
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / RIV Hydrauliekcilinder voor 6" afsluiter (enkelvoudig werkend)
De RIV Hydrauliekcilinder voor 6" afsluiter (enkelvoudig werkend) is dé oplossing voor soepele en efficiënte bediening van jouw afsluiter. Met een werkdruk van 110 tot 170 bar en een stevige constructie van verzinkt materiaal, is deze cilinder perfect geschikt voor de Perla, Diamante, Centurion en Vulcano serie. Met een diameter van 16 mm en een lengte van 442 mm zorgt deze cilinder voor een betrouwbare werking. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met deze hoogwaardige hydrauliekcilinder van RIV en ervaar het gemak van soepel en nauwkeurig afsluiten.
Caractéristiques
| Marque | Riv |
|---|---|
| Uitvoering | Voor 6" afsluiter |
| DN | 6" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 442 |
| B (mm) | 50 |
| C (mm) | 180 |
| D (mm) | M30 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 654 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 110 - 170 |
| Beschrijving | Verzinkt passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
326,28 €
HT:
271,90 €
277,34 €
HT:
231,12 €
HT:
