
calcActive())">
415,54 €
HT:
346,28 €
353,21 €
HT:
294,34 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034933
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hydrauliekcilinders (enkelvoudig werkend)
Op zoek naar een betrouwbare hydrauliekcilinder voor jouw 8" afsluiter? Dan is deze enkelvoudig werkende hydrauliekcilinder precies wat je nodig hebt. Met een werkdruk tussen 130 en 170 bar is deze cilinder perfect geschikt voor de Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie. Dankzij de verzinkte afwerking is deze cilinder duurzaam en bestand tegen zware omstandigheden. Met een diameter van 16 mm en een lengte van 542 mm is deze cilinder precies afgestemd op jouw behoeften. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met deze hoogwaardige hydrauliekcilinder en ervaar het gemak van soepele en efficiënte werking. Bestel nu en optimaliseer jouw mestverwerkingssysteem!
Caractéristiques
| Uitvoering | Voor 8" afsluiter |
|---|---|
| DN | 8" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 542 |
| B (mm) | 50 |
| C (mm) | 246 |
| D (mm) | M30 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 821 |
| M (mm) | 23 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 130 - 170 |
| Beschrijving | Verzinkt passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
415,54 €
HT:
346,28 €
353,21 €
HT:
294,34 €
HT:
