
calcActive())">
326,28 €
HT:
271,90 €
277,34 €
HT:
231,12 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034934
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Veercilinder (enkelvoudig werkend, hydraulisch)
De enkelwerkende hydraulische veercilinder voor 4" afsluiters is een betrouwbare krachtpatser in de wereld van mestverwerking en biogastechniek. Met een werkdruk van 110 tot 170 bar en een diameter van 16 mm, is deze verzinkte cilinder perfect geschikt voor de Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie. Met een robuuste M30 x 2 schroefdraad en een indrukwekkende lengte van 585 mm, staat deze cilinder garant voor duurzame prestaties. Upgrade jouw RIV 167 met deze hoogwaardige veercilinder en ervaar de kracht van soepele hydraulica in actie.
Caractéristiques
| Uitvoering | Voor 4" afsluiter |
|---|---|
| DN | 4" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 431 - 546 |
| B (mm) | 74 |
| C (mm) | 122 |
| D (mm) | M30 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 585 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 110 - 170 |
| Beschrijving | Verzinkt passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
326,28 €
HT:
271,90 €
277,34 €
HT:
231,12 €
HT:
