
calcActive())">
306,44 €
HT:
255,37 €
260,48 €
HT:
217,07 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034935
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Veercilinder (enkelvoudig werkend, hydraulisch)
Op zoek naar een krachtige en betrouwbare veercilinder voor je 5" afsluiter? Dan is deze enkelwerkende hydraulische veercilinder precies wat je nodig hebt. Met een werkdruk van 110 tot 170 bar en een diameter van 16 mm, is deze verzinkte cilinder perfect geschikt voor de Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie en andere toepassingen. Met een lengte van 431 tot 571 mm en een M30 x 2 draad, past deze cilinder perfect in jouw hydraulisch systeem. Betrouwbaar, duurzaam en efficiënt - deze veercilinder staat garant voor topprestaties. Maak je mestverwerkingssysteem compleet met deze hoogwaardige RIV 167 veercilinder!
Caractéristiques
| Uitvoering | Voor 5" afsluiter |
|---|---|
| DN | 5" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 431 - 571 |
| B (mm) | 74 |
| C (mm) | 150 |
| D (mm) | M30 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 613 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 110 - 170 |
| Beschrijving | Verzinkt passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
306,44 €
HT:
255,37 €
260,48 €
HT:
217,07 €
HT:
