
calcActive())">
375,86 €
HT:
313,22 €
319,49 €
HT:
266,24 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034936
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Veercilinder (enkelvoudig werkend, hydraulisch)
Op zoek naar een krachtige en betrouwbare veercilinder voor jouw 6" afsluiter? Dan is deze enkelwerkende hydraulische veercilinder precies wat je nodig hebt. Met een werkdruk van 110 tot 170 bar en een diameter van 16 mm, is deze verzinkte veercilinder perfect geschikt voor de Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie. Met een lengte van 431 tot 591 mm en een breedte van 74 mm, past deze cilinder naadloos in jouw mestverwerkingssysteem. Bestel vandaag nog en ervaar zelf de kwaliteit en duurzaamheid van deze RIV 167 veercilinder.
Caractéristiques
| Uitvoering | Voor 6" afsluiter |
|---|---|
| DN | 6" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 431 - 591 |
| B (mm) | 74 |
| C (mm) | 180 |
| D (mm) | M30 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 643 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 110 - 170 |
| Beschrijving | Verzinkt passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
375,86 €
HT:
313,22 €
319,49 €
HT:
266,24 €
HT:
