
calcActive())">
405,62 €
HT:
338,02 €
344,77 €
HT:
287,31 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034937
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Veercilinder (enkelvoudig werkend, hydraulisch)
De enkelwerkende hydraulische veercilinder is dé oplossing voor jouw 8" afsluiter! Met een werkdruk van 130-170 bar en een stevige verzinkte constructie is deze cilinder perfect geschikt voor de Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie. Met een diameter van 16 mm en een lengte van 394-604 mm zorgt deze cilinder voor een soepele werking van jouw mestafsluiter. De M30 x 2 schroefdraad zorgt voor een eenvoudige installatie. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem vandaag nog met deze hoogwaardige veercilinder!
Caractéristiques
| Uitvoering | Voor 8" afsluiter |
|---|---|
| DN | 8" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 394 - 604 |
| B (mm) | 72 |
| C (mm) | 246 |
| D (mm) | M30 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 665 |
| M (mm) | 23 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 130 - 170 |
| Beschrijving | Verzinkt passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
405,62 €
HT:
338,02 €
344,77 €
HT:
287,31 €
HT:
