
calcActive())">
415,54 €
HT:
346,28 €
353,21 €
HT:
294,34 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034938
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hydrauliekcilinders (dubbelwerkend)
Op zoek naar een krachtige hydrauliekcilinder voor jouw 4" afsluiter? De dubbelwerkende hydrauliekcilinder van de Gladio-serie is precies wat je nodig hebt. Met een werkdruk van 120 tot 250 bar en een solide verzinkte afwerking, is deze cilinder ontworpen voor optimale prestaties en duurzaamheid. Met een diameter van 22 mm en een lengte van 356 mm past deze cilinder perfect bij jouw mestverwerkingssysteem. Bestel vandaag nog en ervaar zelf de kwaliteit en betrouwbaarheid van deze RIV 162 hydrauliekcilinder!
Caractéristiques
| Uitvoering | Voor 4" afsluiter |
|---|---|
| DN | 4" |
| Ø (mm) | 22 |
| F (mm) | 224 |
| A (mm) | 40 |
| B (mm) | 50 |
| C (mm) | 132 |
| D (mm) | 60 |
| E (mm) | M10 |
| G (mm) | 356 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 120 - 250 |
| Beschrijving | Verzinkt Gladio-serie |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
415,54 €
HT:
346,28 €
353,21 €
HT:
294,34 €
HT:
