
calcActive())">
385,79 €
HT:
321,49 €
327,91 €
HT:
273,26 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034939
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hydrauliekcilinders (dubbelwerkend)
De dubbelwerkende hydrauliekcilinders van RIV zijn ontworpen voor een optimale werking met 5" afsluiters. Met een werkdruk van 120 tot 250 bar leveren deze cilinders betrouwbare prestaties. De verzinkte afwerking zorgt voor duurzaamheid en een lange levensduur. Met een diameter van 22 mm en een lengte van 229 mm zijn deze cilinders perfect geschikt voor de Gladio-serie. De M10 schroefdraad zorgt voor een eenvoudige installatie. Upgrade je mestverwerkingssysteem met deze hoogwaardige hydrauliekcilinders van RIV voor een efficiënte en probleemloze werking.
Caractéristiques
| Uitvoering | Voor 5" afsluiter |
|---|---|
| DN | 5" |
| Ø (mm) | 22 |
| F (mm) | 229 |
| A (mm) | 40 |
| B (mm) | 50 |
| C (mm) | 157 |
| D (mm) | 60 |
| E (mm) | M10 |
| G (mm) | 406 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 120 - 250 |
| Beschrijving | Verzinkt Gladio-serie |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
385,79 €
HT:
321,49 €
327,91 €
HT:
273,26 €
HT:
