
calcActive())">
316,37 €
HT:
263,64 €
268,91 €
HT:
224,09 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034940
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / RIV Hydrauliekcilinders (dubbelwerkend)
De RIV Hydrauliekcilinders (dubbelwerkend) zijn de perfecte keuze voor 6" afsluiters. Met een werkdruk van 120 tot 250 bar leveren deze hydrauliekcilinders topprestaties. De verzinkte afwerking van de Gladio-serie zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een diameter van 22 mm en een lengte van 269 mm zijn deze cilinders geschikt voor intensief gebruik. De RIV 162 dubbelwerkende hydrauliekcilinders zijn een essentiële toevoeging aan jouw mestverwerkingssysteem. Bestel ze vandaag nog en ervaar zelf de kwaliteit en efficiëntie die ze bieden.
Caractéristiques
| Marque | Riv |
|---|---|
| Uitvoering | Voor 6" afsluiter |
| DN | 6" |
| Ø (mm) | 22 |
| F (mm) | 269 |
| A (mm) | 45 |
| B (mm) | 55 |
| C (mm) | 177 |
| D (mm) | 60 |
| E (mm) | M10 |
| G (mm) | 446 |
| M (mm) | 51 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 120 - 250 |
| Beschrijving | Verzinkt Gladio-serie |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
316,37 €
HT:
263,64 €
268,91 €
HT:
224,09 €
HT:
