
calcActive())">
356,03 €
HT:
296,69 €
302,63 €
HT:
252,19 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034941
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / RIV Hydrauliekcilinders (dubbelwerkend)
De RIV Hydrauliekcilinders (dubbelwerkend) zijn ontworpen voor 8" afsluiters en vallen binnen de RIV 162 serie. Met een diameter van 22 mm en een werkdruk van 120-250 bar zijn deze cilinders krachtige tools voor jouw mestverwerkingssysteem. De verzinkte afwerking zorgt voor duurzaamheid en de Gladio-serie staat garant voor kwaliteit. Met een lengte van 321 mm en een gewicht van 554 gram zijn deze cilinders compact en toch robuust. Upgrade jouw mestafsluitersysteem met de betrouwbare RIV Hydrauliekcilinders voor optimale prestaties en efficiëntie.
Caractéristiques
| Marque | Riv |
|---|---|
| Uitvoering | Voor 8" afsluiter |
| DN | 8" |
| Ø (mm) | 22 |
| F (mm) | 321 |
| A (mm) | 50 |
| B (mm) | 60 |
| C (mm) | 233 |
| D (mm) | 60 |
| E (mm) | M10 |
| G (mm) | 554 |
| M (mm) | 52.7 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 120 - 250 |
| Beschrijving | Verzinkt Gladio-serie |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
356,03 €
HT:
296,69 €
302,63 €
HT:
252,19 €
HT:
