
calcActive())">
217,19 €
HT:
180,99 €
184,61 €
HT:
153,84 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034943
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / RIV Dubbelwerkende hydraulische cilinder (doppeltwirkend)
De RIV Dubbelwerkende hydraulische cilinder is een krachtige toevoeging aan jouw landbouwuitrusting. Deze cilinder is geschikt voor 4\", 5\" en 6\" afsluiters en heeft een werkdruk van 80 tot 170 bar. Met een verzinkte afwerking past deze cilinder perfect bij de Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie. Met een diameter van 16 mm en een lengte van 240 mm levert deze cilinder betrouwbare prestaties. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met deze hoogwaardige hydraulische cilinder van RIV!
Caractéristiques
| Marque | Riv |
|---|---|
| Uitvoering | Voor 4", 5", 6” afsluiter |
| DN | 4", 5", 6" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 240 |
| B (mm) | 50 |
| C (mm) | 180 |
| D (mm) | M30 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 452 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 80 - 170 |
| Max. werkdruk (bar) | 80 |
| Beschrijving | Verzinkt passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
217,19 €
HT:
180,99 €
184,61 €
HT:
153,84 €
HT:
