
calcActive())">
276,70 €
HT:
230,58 €
235,19 €
HT:
195,99 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034944
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hydrauliekcilinders (dubbelwerkend)
De dubbelwerkende hydrauliekcilinders van RIV 163 zijn ontworpen voor een soepele bediening van 8" afsluiters in mestverwerkingssystemen. Met een werkdruk van 120-170 bar leveren deze cilinders betrouwbare prestaties. De verzinkte afwerking zorgt voor duurzaamheid en een perfecte pasvorm voor Perla, Diamante, Centurion en Vulcano serie afsluiters. Met een diameter van 16 mm en een totale lengte van 569 mm zijn deze cilinders ideaal voor efficiënte mestafsluiting. Upgrade jouw systeem met de RIV 163 hydrauliekcilinders voor optimale controle en betrouwbaarheid.
Caractéristiques
| Uitvoering | Voor 8" afsluiter |
|---|---|
| DN | 8" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 290 |
| B (mm) | 50 |
| C (mm) | 246 |
| D (mm) | M30 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 569 |
| M (mm) | 23 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 120 - 170 |
| Max. werkdruk (bar) | 120 |
| Beschrijving | Verzinkt passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
276,70 €
HT:
230,58 €
235,19 €
HT:
195,99 €
HT:
