
calcActive())">
405,62 €
HT:
338,02 €
344,77 €
HT:
287,31 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034948
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / RIV Cilinder (dubbelwerkend, pneumatisch)
De RIV Cilinder is de perfecte keuze voor jouw 5" afsluiter. Deze dubbelwerkende, pneumatische cilinder is gemaakt van hoogwaardig messing en uitgerust met een PPS-systeem. Met een werkdruk van 5 tot 12 bar is deze cilinder geschikt voor diverse toepassingen in de mestverwerking. De RIV Cilinder is speciaal ontworpen voor de Perla, Diamante, Centurion en Vulcano serie. Met een diameter van 16 mm en een totale lengte van 451 mm biedt deze cilinder betrouwbare prestaties en duurzaamheid. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met de RIV Cilinder en ervaar de kwaliteit en efficiëntie die het biedt.
Caractéristiques
| Marque | Riv |
|---|---|
| Uitvoering | Voor 5" afsluiter |
| DN | 5" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 264 |
| B (mm) | 81 |
| C (mm) | 155 |
| D (mm) | M30 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 451 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 5 - 12 |
| Beschrijving | Van messing met PPS-systeem passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
405,62 €
HT:
338,02 €
344,77 €
HT:
287,31 €
HT:
