
calcActive())">
415,54 €
HT:
346,28 €
353,21 €
HT:
294,34 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034949
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / RIV Cilinder (dubbelwerkend, pneumatisch)
De RIV Cilinder is dé oplossing voor een soepele werking van jouw 6" afsluiter. Met een diameter van 16 mm en een werkdruk van 5 tot 12 bar, is deze dubbelwerkende, pneumatische cilinder van messing met PPS-systeem een betrouwbare keuze. Speciaal ontworpen voor de Perla, Diamante, Centurion en Vulcano serie, past deze cilinder perfect bij jouw mestverwerkingssysteem. Met een compact ontwerp van 289 x 81 x 180 mm en een M30 x 2 schroefdraad, zorgt de RIV Cilinder voor efficiënte prestaties. Upgrade jouw mestafsluiter vandaag nog met deze hoogwaardige cilinder!
Caractéristiques
| Marque | Riv |
|---|---|
| Uitvoering | Voor 6" afsluiter |
| DN | 6" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 289 |
| B (mm) | 81 |
| C (mm) | 180 |
| D (mm) | M30 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 501 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 5 - 12 |
| Beschrijving | Van messing met PPS-systeem passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
415,54 €
HT:
346,28 €
353,21 €
HT:
294,34 €
HT:
