
calcActive())">
395,70 €
HT:
329,75 €
336,35 €
HT:
280,29 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034950
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / RIV Cilinder (dubbelwerkend, pneumatisch)
De RIV Cilinder is dé oplossing voor een soepele werking van jouw 8" afsluiter. Met een diameter van 16 mm en een werkdruk van 6 tot 12 bar, is deze pneumatische cilinder perfect geschikt voor de Perla, Diamante, Centurion en Vulcano serie. Gemaakt van hoogwaardig messing met een PPS-systeem, biedt deze cilinder duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een compact ontwerp van 81 x 238 x 330 mm past deze cilinder perfect in jouw mestverwerkingssysteem. Upgrade nu naar de RIV Cilinder voor een efficiënte en probleemloze werking!
Caractéristiques
| Marque | Riv |
|---|---|
| Uitvoering | Voor 8" afsluiter |
| DN | 8" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 330 |
| B (mm) | 81 |
| C (mm) | 238 |
| D (mm) | M35 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 599 |
| M (mm) | 23 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 6 - 12 |
| Beschrijving | Van messing met PPS-systeem passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
395,70 €
HT:
329,75 €
336,35 €
HT:
280,29 €
HT:
