
calcActive())">
732,89 €
HT:
610,74 €
622,96 €
HT:
519,13 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034955
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Cilinder (dubbelwerkend, pneumatisch)
De dubbelwerkende pneumatische cilinder voor 4" afsluiters is een essentieel onderdeel voor de Gladio serie. Met een werkdruk van 6 tot 10 bar en een diameter van 22 mm, zorgt deze cilinder voor een soepele en efficiënte werking. Met een compact ontwerp en een stevige constructie is deze cilinder perfect geschikt voor mestverwerkingstoepassingen. De afmetingen van 236,5 mm x 125 mm x 137 mm zorgen voor een goede pasvorm en optimale prestaties. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met deze hoogwaardige pneumatische cilinder van RIV 164 en ervaar verbeterde efficiëntie en betrouwbaarheid.
Caractéristiques
| Uitvoering | Voor 4" afsluiter |
|---|---|
| DN | 4" |
| Ø (mm) | 22 |
| F (mm) | 236,5 |
| A (mm) | 125 |
| B (mm) | 137 |
| C (mm) | 131,5 |
| D (mm) | 60 |
| E (mm) | M10 |
| G (mm) | 368 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 6 - 10 |
| Beschrijving | Passend voor Gladio serie |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
732,89 €
HT:
610,74 €
622,96 €
HT:
519,13 €
HT:
