
calcActive())">
772,56 €
HT:
643,80 €
656,68 €
HT:
547,23 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034956
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Cilinder (dubbelwerkend, pneumatisch)
De dubbelwerkende pneumatische cilinder is speciaal ontworpen voor 5" afsluiters en past perfect bij de Gladio serie. Met een werkdruk van 6 tot 10 bar en een diameter van 22 mm, is deze cilinder van topkwaliteit en betrouwbaarheid. De afmetingen van 261,5 mm x 125 mm x 137 mm zorgen voor een nauwkeurige en efficiënte werking. De RIV 164 cilinder is ideaal voor mestverwerking en biogastechniek. Upgrade nu je systeem met deze hoogwaardige pneumatische cilinder en ervaar de verbeterde prestaties en duurzaamheid.
Caractéristiques
| Uitvoering | Voor 5" afsluiter |
|---|---|
| DN | 5" |
| Ø (mm) | 22 |
| F (mm) | 261,5 |
| A (mm) | 125 |
| B (mm) | 137 |
| C (mm) | 156,5 |
| D (mm) | 60 |
| E (mm) | M10 |
| G (mm) | 418 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 6 - 10 |
| Beschrijving | Passend voor Gladio serie |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
772,56 €
HT:
643,80 €
656,68 €
HT:
547,23 €
HT:
