
calcActive())">
2 121,32 €
HT:
1 767,77 €
1 803,12 €
HT:
1 502,60 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034959
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Cilinder (dubbelwerkend, pneumatisch)
Deze dubbelwerkende pneumatische cilinder is speciaal ontworpen voor 10" afsluiters en past perfect bij de Gladio serie. Met een werkdruk van 6 tot 10 bar en een diameter van 32 mm, is deze cilinder krachtig en efficiënt. Met een lengte van 430 mm en een gewicht van 750,5 gram, is hij compact en toch robuust. De RIV 164 cilinder is eenvoudig te installeren en zorgt voor een soepele werking van jouw mestverwerkingssysteem. Upgrade vandaag nog jouw installatie met deze hoogwaardige pneumatische cilinder!
Caractéristiques
| Uitvoering | Voor 10" afsluiter |
|---|---|
| DN | 10" |
| Ø (mm) | 32 |
| F (mm) | 430 |
| A (mm) | 160 |
| B (mm) | 180 |
| C (mm) | 320,5 |
| D (mm) | 90 |
| E (mm) | M12 |
| G (mm) | 750,5 |
| M (mm) | 28 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 6 - 10 |
| Beschrijving | Passend voor Gladio serie |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 121,32 €
HT:
1 767,77 €
1 803,12 €
HT:
1 502,60 €
HT:
