
calcActive())">
1 109,75 €
HT:
924,79 €
943,28 €
HT:
786,07 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51035054
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Draaikoppeling (MZ)
De MZ Draaikoppeling (MZ) is de perfecte oplossing voor een efficiënte mestverwerking. Met een uitvoering van Art.0720 (72), inclusief afvoer en 8 gaats bevestiging, is deze draaikoppeling van topkwaliteit. Met een diameter van 150 mm en een lengte van 133 mm is hij geschikt voor diverse toepassingen. Het huis is gemaakt van G20 UNI 5007 en de kogel heeft een diameter van 1/2" van chroomstaal DIN 100 Cr6. De O-ring van NBR 75.Shore zorgt voor een optimale afdichting. Met een theoretische werkdruk van 6 bar en een GY huistestdruk van 16 bar voldoet deze draaikoppeling aan de hoogste normen. Betrouwbaarheid en duurzaamheid zijn gegarandeerd dankzij de tolerantie volgens DIN 5401. Kies voor de MZ Draaikoppeling voor een probleemloze mestverwerking!
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | Art.0720 (72), met afvoer, 6", 8 gaats |
| Ø (mm) | 150 |
| L (mm) | 133 |
| D (mm) | 290 |
| L (mm) | 240 |
| F (mm) | 20 |
| G (mm) | 3/8" |
| D (mm) | 12 |
| Werkdruk (bar) | 6 |
| Flens | 6" |
| Referentienr. | ARZO0720150000 |
| Beschrijving | Huis: G20 UNI 5007 Kogel-Ø: 1/2" van chroomstaal DIN 100 Cr6 O-ring: NBR 75.Shore Theoretische werkdruk: 6 bar GY huistestdruk: 16 bar Tolerantie volgens DIN 5401 1 V |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 109,75 €
HT:
924,79 €
943,28 €
HT:
786,07 €
HT:
