
calcActive())">
1 109,75 €
HT:
924,79 €
943,28 €
HT:
786,07 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51035055
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Draaikoppeling (MZ)
De MZ Draaikoppeling (MZ) is de perfecte oplossing voor jouw mestverwerkingssysteem. Met een uitvoering van Art.0720 (72), inclusief afvoer en 8\" flens met 8 gaats bevestiging, biedt deze draaikoppeling optimale prestaties. Met een diameter van 200 mm, lengte van 133 mm en een werkdruk van 6 bar, is dit een betrouwbare toevoeging aan jouw systeem. Het huis is gemaakt van G20 UNI 5007 en de kogel heeft een diameter van 1/2\" van chroomstaal DIN 100 Cr6. Met een theoretische werkdruk van 6 bar en een GY huistestdruk van 16 bar voldoet deze draaikoppeling aan hoge kwaliteitsnormen. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met de MZ Draaikoppeling en ervaar efficiëntie en betrouwbaarheid in één product.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | Art.0720 (72), met afvoer, 8", 8 gaats |
| Ø (mm) | 200 |
| L (mm) | 133 |
| D (mm) | 350 |
| L (mm) | 295 |
| F (mm) | 20 |
| G (mm) | 3/8" |
| D (mm) | 12 |
| Werkdruk (bar) | 6 |
| Flens | 8" |
| Referentienr. | ARZO0720200000 |
| Beschrijving | Huis: G20 UNI 5007 Kogel-Ø: 1/2" van chroomstaal DIN 100 Cr6 O-ring: NBR 75.Shore Theoretische werkdruk: 6 bar GY huistestdruk: 16 bar Tolerantie volgens DIN 5401 1 V |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 109,75 €
HT:
924,79 €
943,28 €
HT:
786,07 €
HT:
