
calcActive())">
1 516,37 €
HT:
1 263,64 €
1 288,91 €
HT:
1 074,09 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51035190
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Draaicilinder (hydraulisch, art. 0605)
Op zoek naar een betrouwbare hydraulische draaicilinder voor jouw mestverwerkingssysteem? Dan is de MZ Draaicilinder (art. 0605) precies wat je nodig hebt. Met een DN van 8 inch en een stevige hydraulische aansluiting van 1/4 inch draad, is deze draaicilinder perfect geschikt voor jouw specifieke behoeften. Met afmetingen zoals 210 mm (A), 94,5 mm (B), en 78 mm (H), biedt deze draaicilinder de duurzaamheid en prestaties die je mag verwachten. Met een referentienummer van ARZO0605200000 en een uitvoering van 8 inch hydraulisch, is deze draaicilinder een essentieel onderdeel voor een soepele werking van jouw mestverwerkingssysteem. Bestel vandaag nog de MZ Draaicilinder (art. 0605) en ervaar zelf de kwaliteit en efficiëntie die het toevoegt aan jouw landbouwactiviteiten.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| DN | 8" |
| A (mm) | 210 |
| B (mm) | 94,5 |
| G (mm) | 1/4" |
| H (mm) | 78 |
| L1 (mm) | 98 |
| L (mm) | 159 |
| M (mm) | 77 |
| N (mm) | 220 |
| P (mm) | 270 |
| Q (mm) | 38,5 |
| R (mm) | 10,5 |
| S (mm) | 20 |
| C (mm) | 128 |
| D (mm) | 118 |
| E (mm) | 25 |
| Referentienr. | ARZO0605200000 |
| I (mm) | 134 |
| F (mm) | M10 |
| Uitvoering | 8" hydraulisch |
| Beschrijving | Voor art. 0020 Hydraulische aansluiting 1/4” draad C (mm): 128 D (mm): 118 E (mm): 25 F (mm): M10 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 516,37 €
HT:
1 263,64 €
1 288,91 €
HT:
1 074,09 €
HT:
