
calcActive())">
1 556,03 €
HT:
1 296,69 €
1 322,63 €
HT:
1 102,19 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51035191
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Draaicilinder (hydraulisch, art. 0605)
Op zoek naar een betrouwbare hydraulische draaicilinder voor jouw mestverwerkingssysteem? Dan is de MZ Draaicilinder (art. 0605) precies wat je nodig hebt. Met een DN van 10 inch en een stevige constructie is deze draaicilinder ontworpen voor optimale prestaties. De hydraulische aansluiting van 1/4 inch zorgt voor een soepele werking en de afmetingen van 210 x 94,5 x 78 mm maken het een veelzijdige keuze. Met een referentienummer van ARZO0605250000 en een uitvoering van 10 inch hydraulisch, voldoet deze draaicilinder aan al jouw eisen. Bestel de MZ Draaicilinder vandaag nog en optimaliseer jouw mestverwerkingssysteem!
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| DN | 10" |
| A (mm) | 210 |
| B (mm) | 94,5 |
| G (mm) | 1/4" |
| H (mm) | 78 |
| L1 (mm) | 98 |
| L (mm) | 159 |
| M (mm) | 68 |
| N (mm) | 280 |
| P (mm) | 355 |
| Q (mm) | 38,5 |
| R (mm) | 10,5 |
| S (mm) | 20 |
| C (mm) | 128 |
| D (mm) | 118 |
| E (mm) | 25 |
| Referentienr. | ARZO0605250000 |
| I (mm) | 134 |
| F (mm) | M10 |
| Uitvoering | 10" hydraulisch |
| Beschrijving | Voor art. 0020 Hydraulische aansluiting 1/4” draad C (mm): 128 D (mm): 118 E (mm): 25 F (mm): M10 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 556,03 €
HT:
1 296,69 €
1 322,63 €
HT:
1 102,19 €
HT:
