
calcActive())">
1 506,44 €
HT:
1 255,37 €
1 280,48 €
HT:
1 067,07 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51035192
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Draaicilinder (hydraulisch, art. 0605)
Op zoek naar een betrouwbare hydraulische draaicilinder voor jouw mestverwerkingssysteem? Dan is de MZ Draaicilinder (art. 0605) precies wat je nodig hebt. Met een diameter van 6 inch en hydraulische aansluiting van 1/4 inch draad, biedt deze draaicilinder optimale prestaties en duurzaamheid. Met afmetingen zoals 210 mm (A), 94,5 mm (B), en 78 mm (H), past deze perfect bij jouw mestafsluiter (art. 0020). De MZ Draaicilinder is eenvoudig te installeren en staat garant voor soepele werking en langdurige betrouwbaarheid. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem vandaag nog met deze hoogwaardige draaicilinder!
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| DN | 6" |
| A (mm) | 210 |
| B (mm) | 94,5 |
| G (mm) | 1/4" |
| H (mm) | 78 |
| L1 (mm) | 98 |
| L (mm) | 159 |
| M (mm) | 75 |
| N (mm) | 165 |
| P (mm) | 227 |
| Q (mm) | 38,5 |
| R (mm) | 10,5 |
| S (mm) | 20 |
| C (mm) | 128 |
| D (mm) | 118 |
| E (mm) | 25 |
| Referentienr. | ARZO0605150000 |
| I (mm) | 134 |
| F (mm) | M10 |
| Uitvoering | 6" hydraulisch |
| Beschrijving | Voor art. 0020 Hydraulische aansluiting 1/4” draad C (mm): 128 D (mm): 118 E (mm): 25 F (mm): M10 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 506,44 €
HT:
1 255,37 €
1 280,48 €
HT:
1 067,07 €
HT:
