
calcActive())">
21,80 €
HT:
18,17 €
18,54 €
HT:
15,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51041583
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BOSCH Bougie (YR7LPP332W)
Op zoek naar een betrouwbare bougie voor jouw landbouwmachine? De BOSCH Bougie (YR7LPP332W) is precies wat je nodig hebt. Met een sleutelmaat van 16 mm en een draaimoment van maximaal 23 Nm, is deze bougie perfect geschikt voor jouw machine. De bougie is resistor ontstoord en heeft een bouwwijze van 1-massa elektrode, wat zorgt voor optimale prestaties. Met referentienummers van toonaangevende merken zoals Champion, NGK en Denso, ben je verzekerd van kwaliteit en duurzaamheid. Bestel vandaag nog de BOSCH Bougie (YR7LPP332W) en houd jouw machine in topconditie!
Caractéristiques
| Marque | Bosch |
|---|---|
| Sleutelmaat | 16 |
| Resistor ontstoord | Ja |
| Schroefdraad (mm) | M12 |
| Draadlengte (mm) | 26,5 |
| Bouwwijze | 1-massa elektrode |
| Referentienr. Bosch | YR7LPP332W |
| Referentienr. Champion | RA8HCT04 |
| Referentienr. NGK | IZKR7B |
| Referentienr. Denso | VXU22 |
| Inhoud | 1 |
| Sleutelmaat | 16 |
| Aandraaimoment bevestigingsbout Nm | 23 |
| Bosch type | YR 7 LPP 332 W |
| Uitvoering | • Anzahl Steckkontakte: 1• Funkenlage (mm): 6 |
| Draaimoment max. (Nm) | 23 |
| Afstand (mm) | 0,9 |
| Passend voor BOSCH | 0242135510, YR7LPP332W |
| Specificatie | Platin |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
21,80 €
HT:
18,17 €
18,54 €
HT:
15,45 €
HT:
