
calcActive())">
25,78 €
HT:
21,48 €
21,91 €
HT:
18,26 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51043638
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / By PIX V-snaar (4L940K)
De By PIX V-snaar (4L940K) is dé perfecte keuze voor jouw maaidekaandrijving. Met een afmeting van 1/2" x 94" en een profiel van 4L, past deze V-snaar perfect op maaidekken van 50", PP 2050, XEG 11082 HAR, en TS 2051 A. De versterkingslaag van polyester zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid tijdens het gebruik. Met een werklengte van 2374 mm is deze V-snaar geschikt voor diverse toepassingen. Upgrade jouw Husqvarna, AYP, Rally of Partner met deze hoogwaardige V-snaar en houd je apparatuur in topconditie. Mister Agri heeft 'm op voorraad, dus bestel 'm vandaag nog!
Caractéristiques
| Marque | By Pix |
|---|---|
| Profiel | 4L |
| Werklengte (mm) | 2374 |
| Binnenlengte (mm) | 2338 |
| Buitenlengte (mm) | 2388 |
| Buitenlengte (inch) | 94" |
| Aandrijving | Maaidekaandrijving |
| Type | Maaidek 50", PP 2050, XEG 11082 HAR, TS 2051 A |
| Afmetingen | 1/2" x 94", 12,7 x 2388 |
| Afbeelding | A |
| Shop-artikel | Ja |
| Versterkingslaag | Polyester |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
25,78 €
HT:
21,48 €
21,91 €
HT:
18,26 €
HT:
