
calcActive())">
37,34 €
HT:
31,12 €
31,74 €
HT:
26,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51043648
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / By PIX V-snaar (5L970K)
De By PIX V-snaar (5L970K) is dé perfecte keuze voor jouw maaidekaandrijving. Speciaal ontworpen voor maaidekken van 42 inch, zoals YTH 1542 XP en YTHP 1542. Met afmetingen van 5/8" x 97" en een profiel van 5L, biedt deze V-snaar optimale prestaties en duurzaamheid. De versterkingslaag van polyester zorgt voor extra stevigheid. Met een werklengte van 2438 mm is deze V-snaar geschikt voor diverse Husqvarna, AYP, Rally en Partner modellen. Upgrade jouw maaier met deze kwalitatieve V-snaar en houd je tuin in topconditie!
Caractéristiques
| Marque | By Pix |
|---|---|
| Profiel | 5L |
| Werklengte (mm) | 2438 |
| Binnenlengte (mm) | 2395 |
| Buitenlengte (mm) | 2464 |
| Buitenlengte (inch) | 97" |
| Aandrijving | Maaidekaandrijving |
| Type | Maaidek 42", YTH 1542 XP, YTHP 1542 |
| Afmetingen | 5/8" x 97", 15,9 x 2464 La |
| Afbeelding | A |
| Shop-artikel | Ja |
| Versterkingslaag | Polyester |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
37,34 €
HT:
31,12 €
31,74 €
HT:
26,45 €
HT:
