
calcActive())">
26,77 €
HT:
22,31 €
22,75 €
HT:
18,96 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51043651
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / By PIX V-snaar (Type A)
Op zoek naar een betrouwbare V-snaar voor jouw maaidek? De By PIX V-snaar (Type A) is precies wat je nodig hebt. Speciaal ontworpen voor maaidekaandrijvingen, past deze V-snaar perfect op maaidekken van 42 inch zoals de RY 1842 A en WP 1842 A. Met afmetingen van 1/2" x 98" en een versterkingslaag van polyester, ben je verzekerd van duurzaamheid en optimale prestaties. De V-snaar heeft een profiel van 4L en een werklengte van 2475 mm, waardoor hij perfect past en efficiënt werkt. Upgrade jouw maaidek met de By PIX V-snaar en geniet van een soepele en krachtige aandrijving. Bestel vandaag nog en ervaar het verschil!
Caractéristiques
| Marque | By Pix |
|---|---|
| Profiel | 4L |
| Werklengte (mm) | 2475 |
| Binnenlengte (mm) | 2439 |
| Buitenlengte (mm) | 2489 |
| Buitenlengte (inch) | 98" |
| Aandrijving | Maaidekaandrijving |
| Type | Maaidek 42", RY 1842 A, WP 1842 A |
| Afmetingen | 1/2" x 98", 12,7 x 2489 La |
| Afbeelding | A |
| Shop-artikel | Ja |
| Versterkingslaag | Polyester |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
26,77 €
HT:
22,31 €
22,75 €
HT:
18,96 €
HT:
