
calcActive())">
29,75 €
HT:
24,79 €
25,28 €
HT:
21,07 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51043759
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / By PIX V-snaar (Type A)
De By PIX V-snaar (Type A) is dé perfecte keuze voor jouw maaidekaandrijving. Speciaal ontworpen voor 42" maaidekken zoals de LTR 155, LTR 166 en LTR 180 van John Deere en Sabre. Met afmetingen van 1/2" x 110" en een profiel van 4L, biedt deze V-snaar optimale prestaties en duurzaamheid. De versterkingslaag van polyester zorgt voor extra stevigheid. Met een werklengte van 2780 mm is deze V-snaar een betrouwbare keuze voor al jouw maaiwerkzaamheden. Upgrade nu jouw zitmaaier of kleine tractor met deze hoogwaardige V-snaar en geniet van een soepele en efficiënte aandrijving. Mister Agri heeft 'm op voorraad, dus bestel 'm vandaag nog!
Caractéristiques
| Marque | By Pix |
|---|---|
| Profiel | 4L |
| Werklengte (mm) | 2780 |
| Binnenlengte (mm) | 2744 |
| Buitenlengte (mm) | 2794 |
| Buitenlengte (inch) | 110" |
| Aandrijving | Maaidekaandrijving |
| Type | 42" maaidek, LTR 155, LTR 166, LTR 180 |
| Afmetingen | 1/2" x 110", 12,7 x 2794 La, 2744 Li |
| Afbeelding | A |
| Shop-artikel | Ja |
| Versterkingslaag | Polyester |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
29,75 €
HT:
24,79 €
25,28 €
HT:
21,07 €
HT:
