
calcActive())">
10,62 €
HT:
8,85 €
9,02 €
HT:
7,52 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51043913
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / By PIX V-snaar (Type A)
De By PIX V-snaar (Type A) is de perfecte keuze voor Mesaandrijvingen. Met een afmeting van 3/8" x 27" (9,5 x 686 La, 648 Li) en een profiel van 3L, past deze V-snaar op modellen zoals 140 V4, MV 404, SB 40, VFS 40 en VS 40A. Gemaakt van polyester met een versterkingslaag voor duurzaamheid. De werklengte van 670 mm zorgt voor een optimale prestatie. Upgrade jouw duwmaaier met deze hoogwaardige V-snaar en houd je apparatuur in topconditie. Bestel vandaag nog en profiteer van een soepele aandrijving!
Caractéristiques
| Marque | By Pix |
|---|---|
| Profiel | 3L |
| Werklengte (mm) | 670 |
| Binnenlengte (mm) | 648 |
| Buitenlengte (mm) | 686 |
| Buitenlengte (inch) | 27" |
| Aandrijving | Mesaandrijving |
| Type | 140 V4, MV 404, SB 40, VFS 40, VS 40A |
| Afmetingen | 3/8" x 27", 9,5 x 686 La, 648 Li |
| Afbeelding | A |
| Shop-artikel | Ja |
| Versterkingslaag | Polyester |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
10,62 €
HT:
8,85 €
9,02 €
HT:
7,52 €
HT:
