
calcActive())">
1 060,16 €
HT:
883,47 €
901,14 €
HT:
750,95 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51045995
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F238, AW21-80°, lengte: 860 mm (Aftakas éénzijdig groothoek)
De Weasler Aftakas F238 AW21-80° is dé oplossing voor soepele krachtoverdracht in jouw landbouwmachine. Met een lengte van 860 mm en een éénzijdig groothoek ontwerp, is deze aftakas perfect voor kleine tractoren. De trekkerzijde is uitgevoerd met 1 3/8" 6 spline, terwijl de werktuigzijde dezelfde specificaties heeft voor naadloze connectiviteit. Met een maximaal vermogen van 70 pk bij 1.000 omw/min, is deze aftakas betrouwbaar en efficiënt. De Weasler Aftakas wordt geleverd met een gebruiksaanwijzing voor eenvoudige installatie. Upgrade jouw landbouwmachine met deze hoogwaardige aftakas en ervaar optimale prestaties op het veld.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Lz (mm) | 860 |
| Grootte | F238°, AW21-80° |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | éénzijdig groothoek |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Groothoek | éénzijdig |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 75 x 27 x 91 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 45/34 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 70/52 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 060,16 €
HT:
883,47 €
901,14 €
HT:
750,95 €
HT:
