
calcActive())">
181,58 €
HT:
151,32 €
154,34 €
HT:
128,62 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51047270
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hogedrukslang Easyfarm365+® 10m 275bar DN10 AGR
De Hogedrukslang Easyfarm365+® 10m 275bar DN10 AGR is dé perfecte keuze voor professionele stal- en machinereiniging in de agrarische sector. Met een maximale druk van 275 bar en een temperatuurbestendigheid tot 120°C, is deze slang ideaal voor intensief gebruik op ruwe vloeren. De buitenmantel van thermoplastisch elastomeer zorgt voor een hoog gebruikscomfort en een langere levensduur dan traditionele hogedrukslangen. Dankzij de versterkte binnenwand en extra weefselinleg biedt deze slang maximale veiligheid bij maximale druk. De grote nominale diameter zorgt voor hoge volumestromen en een krachtige reiniging. Bestand tegen UV, olie, ozon en weer, is deze slang duurzaam en betrouwbaar. Kies voor de Easyfarm365+® hogedrukslang en ervaar de kwaliteit en prestaties die je nodig hebt voor al je reinigingsbehoeften in de agrarische sector.
Caractéristiques
| Apparaatverbinding | 1/2" AGR |
|---|---|
| Aansluiting-uitgang | 1/2" AGR |
| Lengte (m) | 10 |
| Druk max. (bar) | 275 |
| Temp. max. (°C) | 120 |
| Uitrusting | Met knikbescherming |
| Kleur | Slang: groen Knikbescherming: zwart |
| Aansluiting | 1/2" : 1/2" AG (AGR) |
| NW | DN10 |
| Slangtype | Easyfarm365+® |
| Beschrijving | Hogedrukslangen voor hogedrukreinigers speciaal ontwikkeld voor de agrarische sector • Buitenmantel van thermoplastisch elastomeer, glad en transparant voor een hoog gebruikscomfor • Aanzienlijk langere levensduur dan traditionele hogedrukslangen • Bijzonder slijtvast, dus ideaal voor ruwe vloeren met intensief gebruik • UV-, olie-, ozon- en weerbestendig • Binnenwand van vermessingd draadgaas, extra weefselinleg en zeer sterke polyesterversterking voor maximale veiligheid bij maximale druk • Grote nominale diameter speciaal voor hoge volumestromen en hoge reinigingskracht • Binnenwand van PES voor zeer goede bestendigheid tegen reinigingsmiddelen Toepassingen: Professionele stal- en machinereiniging in de agrarische sector |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
181,58 €
HT:
151,32 €
154,34 €
HT:
128,62 €
HT:
