
calcActive())">
250,69 €
HT:
208,91 €
213,08 €
HT:
177,57 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51047271
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hogedrukslang 15m 250bar 120°C Easyfarm365+®
De Hogedrukslang 15m 250bar 120°C Easyfarm365+® is dé ideale keuze voor professionele stal- en machinereiniging in de agrarische sector. Met een maximale druk van 250 bar en een temperatuurbestendigheid tot 120°C, biedt deze slang optimale prestaties. De buitenmantel van thermoplastisch elastomeer zorgt voor een hoog gebruikscomfort en een langere levensduur dan traditionele hogedrukslangen. Dankzij de slijtvastheid is deze slang perfect geschikt voor ruwe vloeren met intensief gebruik. De binnenwand van vermessingd draadgaas en polyesterversterking garanderen maximale veiligheid bij hoge druk. Met een grote nominale diameter voor hoge volumestromen en reinigingskracht, en een binnenwand van PES die bestand is tegen reinigingsmiddelen, is deze hogedrukslang een onmisbaar hulpmiddel voor elke agrarische professional. Bestel nu en ervaar zelf de kwaliteit en duurzaamheid van de Easyfarm365+® hogedrukslang!
Caractéristiques
| Apparaatverbinding | 1/2" AGR |
|---|---|
| Aansluiting-uitgang | 1/2" AGR |
| Lengte (m) | 15 |
| Druk max. (bar) | 250 |
| Temp. max. (°C) | 120 |
| Uitrusting | Met knikbescherming |
| Kleur | Slang: groen Knikbescherming: zwart |
| Aansluiting | 1/2" : 1/2" AG (AGR) |
| NW | DN10 |
| Slangtype | Easyfarm365+® |
| Beschrijving | Hogedrukslangen voor hogedrukreinigers speciaal ontwikkeld voor de agrarische sector • Buitenmantel van thermoplastisch elastomeer, glad en transparant voor een hoog gebruikscomfor • Aanzienlijk langere levensduur dan traditionele hogedrukslangen • Bijzonder slijtvast, dus ideaal voor ruwe vloeren met intensief gebruik • UV-, olie-, ozon- en weerbestendig • Binnenwand van vermessingd draadgaas, extra weefselinleg en zeer sterke polyesterversterking voor maximale veiligheid bij maximale druk • Grote nominale diameter speciaal voor hoge volumestromen en hoge reinigingskracht • Binnenwand van PES voor zeer goede bestendigheid tegen reinigingsmiddelen Toepassingen: Professionele stal- en machinereiniging in de agrarische sector |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
250,69 €
HT:
208,91 €
213,08 €
HT:
177,57 €
HT:
