
calcActive())">
197,35 €
HT:
164,46 €
167,75 €
HT:
139,79 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51047273
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hogedrukslang 10m 275 bar 120°C Easyfarm365+®
De Hogedrukslang 10m 275 bar 120°C Easyfarm365+® is dé must-have voor de agrarische sector. Speciaal ontwikkeld voor hogedrukreinigers, biedt deze slang ongeëvenaarde prestaties en duurzaamheid. Met een maximale druk van 275 bar en een temperatuurbestendigheid tot 120°C, is hij ideaal voor intensief gebruik op ruwe vloeren. De thermoplastische elastomeer buitenmantel zorgt voor comfortabel gebruik, terwijl de versterkte binnenwand maximale veiligheid biedt. UV-, olie-, ozon- en weerbestendig, deze slang is gemaakt om lang mee te gaan. Perfect voor professionele stal- en machinereiniging. Bestel nu en ervaar de kracht van Easyfarm365+®!
Caractéristiques
| Apparaatverbinding | 3/8" AG |
|---|---|
| Aansluiting-uitgang | 3/8" AG |
| Lengte (m) | 10 |
| Druk max. (bar) | 275 |
| Temp. max. (°C) | 120 |
| Uitrusting | Met knikbescherming |
| Kleur | Slang: groen Knikbescherming: zwart |
| Aansluiting | Aan beide zijden 3/8" buitendraad met knikbeveiliging |
| NW | DN10 |
| Temperatuurbereik (°C) | Max. -40°C / +120°C |
| Slangtype | Easyfarm365+® |
| Beschrijving | Hogedrukslangen voor hogedrukreinigers speciaal ontwikkeld voor de agrarische sector • Buitenmantel van thermoplastisch elastomeer, glad en transparant voor een hoog gebruikscomfor • Aanzienlijk langere levensduur dan traditionele hogedrukslangen • Bijzonder slijtvast, dus ideaal voor ruwe vloeren met intensief gebruik • UV-, olie-, ozon- en weerbestendig • Binnenwand van vermessingd draadgaas, extra weefselinleg en zeer sterke polyesterversterking voor maximale veiligheid bij maximale druk • Grote nominale diameter speciaal voor hoge volumestromen en hoge reinigingskracht • Binnenwand van PES voor zeer goede bestendigheid tegen reinigingsmiddelen Toepassingen: Professionele stal- en machinereiniging in de agrarische sector |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
197,35 €
HT:
164,46 €
167,75 €
HT:
139,79 €
HT:
