
calcActive())">
356,03 €
HT:
296,69 €
302,63 €
HT:
252,19 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51047275
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hogedrukslang 20m, 275 bar, 120°C, Easyfarm365+®
De hogedrukslang van 20 meter met een maximale druk van 275 bar en een temperatuurbereik tot 120°C is de perfecte keuze voor professionele stal- en machinereiniging in de agrarische sector. De Easyfarm365+® hogedrukslang is speciaal ontwikkeld voor intensief gebruik en biedt een aanzienlijk langere levensduur dan traditionele hogedrukslangen. De buitenmantel van thermoplastisch elastomeer is glad en transparant, wat zorgt voor een hoog gebruikscomfort. Daarnaast is de slang bijzonder slijtvast en ideaal voor ruwe vloeren. De hogedrukslang is UV-, olie-, ozon- en weerbestendig en beschikt over een binnenwand van vermessingd draadgaas, extra weefselinleg en sterke polyesterversterking voor maximale veiligheid bij maximale druk. Met een grote nominale diameter is deze slang perfect voor hoge volumestromen en hoge reinigingskracht. Kortom, de Easyfarm365+® hogedrukslang is de ideale keuze voor effectieve reiniging in de agrarische sector.
Caractéristiques
| Apparaatverbinding | 3/8” buitendraad |
|---|---|
| Aansluiting-uitgang | 3/8" AG |
| Lengte (m) | 20 |
| Druk max. (bar) | 275 |
| Temp. max. (°C) | 120 |
| Uitrusting | Met knikbescherming |
| Kleur | Slang: groen Knikbescherming: zwart |
| Aansluiting | Aan beide zijden 3/8" buitendraad met knikbeveiliging |
| NW | DN10 |
| Temperatuurbereik (°C) | Max. -40°C / +120°C |
| Slangtype | Easyfarm365+® |
| Beschrijving | Hogedrukslangen voor hogedrukreinigers speciaal ontwikkeld voor de agrarische sector • Buitenmantel van thermoplastisch elastomeer, glad en transparant voor een hoog gebruikscomfor • Aanzienlijk langere levensduur dan traditionele hogedrukslangen • Bijzonder slijtvast, dus ideaal voor ruwe vloeren met intensief gebruik • UV-, olie-, ozon- en weerbestendig • Binnenwand van vermessingd draadgaas, extra weefselinleg en zeer sterke polyesterversterking voor maximale veiligheid bij maximale druk • Grote nominale diameter speciaal voor hoge volumestromen en hoge reinigingskracht • Binnenwand van PES voor zeer goede bestendigheid tegen reinigingsmiddelen Toepassingen: Professionele stal- en machinereiniging in de agrarische sector |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
356,03 €
HT:
296,69 €
302,63 €
HT:
252,19 €
HT:
