
calcActive())">
167,60 €
HT:
139,67 €
142,46 €
HT:
118,72 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51047346
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hogedrukslang 10m DN6 FLEXY® 300 bar 100°C Kärcher
De Hogedrukslang 10m DN6 FLEXY® 300 bar 100°C van Kärcher is dé perfecte keuze voor doe-het-zelvers die op zoek zijn naar kwaliteit en duurzaamheid. Met een maximale druk van 300 bar en een temperatuurbestendigheid tot 100°C, is deze slang ideaal voor het reinigen van diverse oppervlakken. De slang is voorzien van een stevige staalinlage en een buitenmantel van slijtvast, olie- en weerbestendig synthetisch rubber. Dankzij de flexibele uitvoering en de gladde oppervlakken is deze hogedrukslang eenvoudig in gebruik. De zwarte kleur en knikbescherming zorgen voor een professionele uitstraling. Met een lengte van 10 meter en aansluitingen aan beide zijden, is deze slang geschikt voor diverse toepassingen. Upgrade nu je hogedrukreiniger met de Hogedrukslang 10m DN6 FLEXY® 300 bar 100°C van Kärcher en ervaar zelf het verschil in kwaliteit en prestaties.
Caractéristiques
| Apparaatverbinding | Insteeknippel Ø: 8,8 mm |
|---|---|
| Aansluiting-uitgang | Stecknippel Ø 8,8 mm |
| Lengte (m) | 10 |
| Druk max. (bar) | 300 |
| Temp. max. (°C) | 100 |
| Kleur | Slang: zwart Knikbescherming: zwart |
| Aansluiting | Aan beide zijden Insteeknippel Ø: 8,8 mm |
| NW | DN6 |
| Slangtype | FLEXY® |
| Beschrijving | Hogedrukslangen voor hogedrukreinigers voor doe het zelfer • 1 staalinlage • Buitenmantel synthetisch rubber met glad oppervlak • Slijtvast, olie- en weerbestendig • Binnenvoering van synthetisch rubber • Zeer flexibele uitvoering |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
167,60 €
HT:
139,67 €
142,46 €
HT:
118,72 €
HT:
