
calcActive())">
137,86 €
HT:
114,88 €
117,17 €
HT:
97,64 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51047386
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hogedrukslang 10m 400 bar 150°C 2SC DN8 AG 3/8"
De Hogedrukslang 10m 400 bar 150°C 2SC DN8 AG 3/8" is dé krachtpatser die je nodig hebt voor professioneel gebruik. Met een maximale druk van 400 bar en een temperatuurbestendigheid tot 150°C, is deze slang perfect voor intensieve reinigingsklussen. De 2SC DN8 slang met 2 staalinlagen en synthetisch rubberen buitenmantel is slijt-, olie-, ozon- en weerbestendig. Dankzij de knikbescherming en hoge flexibiliteit is deze slang duurzaam en gemakkelijk te gebruiken. Geschikt voor diverse toepassingen zoals industriële installaties, landbouw en tankstations. Kortom, een onmisbaar stuk gereedschap voor elke professional die kwaliteit en betrouwbaarheid hoog in het vaandel heeft staan.
Caractéristiques
| Apparaatverbinding | 3/8" AG |
|---|---|
| Aansluiting-uitgang | 3/8" AG |
| Lengte (m) | 10 |
| Druk max. (bar) | 400 |
| Temp. max. (°C) | 150 |
| Uitrusting | Met knikbescherming |
| Kleur | Slang: zwart Knikbescherming: zwart |
| Aansluiting | Aan beide zijden 3/8" buitendraad |
| NW | DN8 |
| Slangtype | 2SC |
| Beschrijving | Hogedrukslangen voor hogedrukreinigers voor professioneel gebruik • Type 2 SC (2 staalinlagen) • Buitenmantel synthetisch rubber met omwikkeld oppervlak voor hoge flexibiliteit • Slijt-, olie-, ozon- en weerbestendig • Binnenvoering van synthetisch rubber • Bestand tegen hoge temperaturen • Bestand tegen de meest voorkomende reinigingsmiddelen Toepassingen: Universeel inzetbaar voor verschillende toepassingen: Industriële installaties, landbouw, tankstations, etc. |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
137,86 €
HT:
114,88 €
117,17 €
HT:
97,64 €
HT:
